Starttijden individuele tijdrit Critérium du Dauphiné 2022

Artikel van Wielerflits:Tim van Hengel

Overzicht

Het Critérium du Dauphiné gaat woensdag verder met een individuele tijdrit over 31,9 kilometer van Montbrison naar La Bâtie d’Urfé. Sprinter Matthew Walls van BORA-hansgrohe, de nummer laatst in het klassement, mag om 13.06 uur als eerste proberen een tijd neer te zetten. Gele trui Wout van Aert begint om 16.00 uur als laatste aan de tijdrit. WielerFlits zet de belangrijkste tijden op een rij.

Starttijden Nederlanders
13u16 – Dylan Groenewegen (BikeExchange-Jayco)
13u33 – Antwan Tolhoek (Trek-Segafredo)
14u26 – Steven Kruijswijk (Jumbo-Visma)
15u16 – Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe)

Starttijden Belgen
13u08 – flag-be Dries Van Gestel (TotalEnergies)
13u12 – flag-be Xandres Vervloesem (Lotto Soudal)
13u15 – flag-be Jordi Meeus (BORA-hansgrohe)
13u43 – flag-be Laurens De Plus (INEOS Grenadiers)
13u45 – flag-be Oliver Naesen (AG2R Citroën)
13u49 – flag-be Sébastien Grignard (Lotto Soudal)
13u56 – flag-be Jasper Stuyven (Trek-Segafredo)
13u58 – flag-be Jens Keukeleire (EF Education-EasyPost)
14u06 – flag-be Greg Van Avermaet (AG2R Citroën)
14u07 – flag-be Tiesj Benoot (Jumbo-Visma)
14u10 – flag-be Stan Dewulf (AG2R Citroën)
14u28 – flag-be Dries Devenyns (Quick-Step Alpha Vinyl)
14u46 – flag-be Jan Bakelants (Intermarché-Wanty-Gobert)
14u47 – flag-be Eliot Lietaer (B&B Hotels-KTM)
14u48 – flag-be Laurens Huys (Intermarché-Wanty-Gobert)
14u52 – flag-be Maxim Van Gils (Lotto Soudal)
14u57 – flag-be Kobe Goossens (Intermarché-Wanty-Gobert)
15u20 – flag-be Dylan Teuns (Bahrain-Victorious)
15u44 – flag-be Steff Cras (Lotto Soudal)
16u00 – flag-be Wout van Aert (Jumbo-Visma)

Starttijden favorieten eindklassement, volgens onze voorbeschouwing
15u02 – flag-cz Jan Hirt (Intermarché-Wanty-Gobert)
15u10 – flag-dk Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma)
15u16 – Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe)
15u24 – flag-es Enric Mas (Movistar)
15u26 – flag-it Damiano Caruso (Bahrain-Victorious)
15u30 – flag-au Jack Haig (Bahrain-Victorious)
15u36 – flag-es Juan Ayuso (UAE Emirates)
15u42 – flag-au Ben O’Connor (AG2R Citroën)
15u46 – flag-si Primož Roglič (Jumbo-Visma)
15u58 – flag-fr David Gaudu (Groupama-FDJ)

Starttijden favorieten etappezege
13u52 – flag-it Filippo Ganna (INEOS Grenadiers)
14u12 – flag-fr Thibault Guernalec (Arkéa Samsic)
14u15 – flag-fr Benjamin Thomas (Cofidis)
14u29 – flag-fr Rémi Cavagna (Quick-Step Alpha Vinyl)
14u42 – flag-fr Bruno Armirail (Groupama-FDJ)
14u51 – flag-gb Ethan Hayter (INEOS Grenadiers)
15u00 – flag-pl Michał Kwiatkowski (INEOS Grenadiers)
15u01 – flag-lv Toms Skujiņš (Trek-Segafredo)
15u10 – flag-dk Jonas Vingegaard (Jumbo-Visma)
15u16 – Wilco Kelderman (BORA-hansgrohe)
15u18 – flag-lu Kevin Geniets (Groupama-FDJ)
15u32 – flag-it Mattia Cattaneo (Quick-Step Alpha Vinyl)
15u40 – flag-us Brandon McNulty (UAE Emirates)
15u46 – flag-si Primož Roglič (Jumbo-Visma)
16u00 – flag-be Wout van Aert (Jumbo-Visma)

Starttijden laatste tien renners
15u42 – flag-au Ben O’Connor (AG2R Citroën)
15u44 – flag-be Steff Cras (Lotto Soudal)
15u46 – flag-si Primož Roglič (Jumbo-Visma)
15u48 – flag-co Esteban Chaves (EF Education-EasyPost)
15u50 – flag-pt Ruben Guerreiro (EF Education-EasyPost)
15u52 – flag-us Matteo Jorgenson (Movistar)
15u54 – flag-at Patrick Konrad (BORA-hansgrohe)
15u56 – flag-fr Victor Lafay (Cofidis)
15u58 – flag-fr David Gaudu (Groupama-FDJ)
16u00 – flag-be Wout van Aert (Jumbo-Visma)


  • Volledige startvolgorde, inclusief starttijden
  • Deelnemers Critérium du Dauphiné 2022
  • Voorbeschouwing: Critérium du Dauphiné 2022
Dit artikel delen:





Lees verder op Wielerflits.nl

Deel dit nieuws :