7BC 2021 Statistieken

Jaar in cijfers

7BC Jaar in cijfers

In de laatste week van het jaar is het gebruikelijk om terug te kijken. 2021 was helaas weer een corona jaar en dat betekende weer geen 7BC Ardennen weekend. Daarnaast vielen de gezamenlijke ritjes ook moeilijk te organiseren. We reden samen een rondje Voorne-Putten en een zomers ritje door het Groene hart.  

12 7BC ‘ers logde hun activiteiten dit jaar op Strava. Uit deze gegevens kunnen we aantal leuke cijfers halen. 

We reden dit jaar bijna 5000 km meer dan in 2020. Totaal reden we in 1106 fietsritten 52055 km en de totale duur van alle activiteiten was ruim 1941 uur. Gemiddelde afstand per rit was: 47,06 km. 

Matthijs voert de km-ranglijst aan. Hij reed tot 24 December een zeer respectabele afstand van 9356 km in 190 geregistreerde ritten. Dat is voor onze junior toch 3,5% minder dan 2020. De grootste stijger dit jaar is Abe. De jonge Beunders reed in 2020, volgens zijn Strava gegevens, 518 km. Dit jaar zette hij een flinke stap in zijn ontwikkeling als renner. Hij reed in 2021 meer dan 7196 km. Een andere renner die flink veel meer km’s reed was Perry. In de eerste 6 maanden van 2021 registreerde hij al bijna 3900 km. Een vreselijke val tijdens een training zette een streep door zijn seizoen. We zien de laatste week Perry gelukkig weer Zwift trainingen uploaden.

naam2021urenaantal
Matthijs9356,8322190
Abe7196,9292197
Thijs7155,6264127
Jelle5736,220275
Raymond3972,913877
Perry392014089
Hans S3079,514848
Peter B3056123120
Marc28209560
Timo2438,58356
Hans V2269,48743
Martinez1053,64224