7BC 2018 Statistieken

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Zo aan het eind van het jaar is het wel goed om even te kijken hoeveel de 7BC’ers nou eigenlijk gefietst hebben. En of de gereden km’s de uitslagen verklaren! Nou dat doen ze zeker! Kampioen van de 7BC Ardennen, heeft ook de meeste km’s gereden! Vos Jr. met ruim 3609 km en 132  uur in het zadel!

7BC'erKm'sAantal uurHoogtemetersRitten
totaal280891075122741604
Ray30911111446260
schummi200592934645
vos sr2086801168841
hedy129952444329
vos jr36091321513974
marc102637502818
Martin96638563721
Matthijs3052119109567
Perry27261031159669
Beunders27891091371960
Rene Plug31651171257764
Tutu245394901359

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

meld je aan voor onze nieuwsbrief!